Material per a aprendre i repassar les tables de multiplicar.

10 de nov. 2014, 4:42 publicada per Redacció Cole   [ actualitzat el 10 de nov. 2014, 4:44 ]
     
Cap la possibilitat d'aconseguir per 4 € un quadernet d'exercicis molt interessant i unes làmines per a estudiar les tables de multiplicar d'una manera prou pràctica i ingeniosa. Al carrer té un cost de 4,69 €. Si els interessa, ho comuniquen al professorat. Gràcies!!
Comments